Деякі рекомендації по догляду за вашими скарбами
Зберігання
-
Ідеальний варіант це окрема скринька або ж скринька з окремими секціями. Насправді прикраси інтроверти і люблять відпочивати в окремих домівках, текстильних мішечках і ящичках. Там ідеальні умови існування - сухо, чисто і темно.
-
Оксидовані прикраси, вироби з будь якими патинами, “вінтажне срібло” прикраси “з чорнінням” також слід зберігати окремо від сусідів.
-
За будь яких умов відправляйте свої коштовності на зберігання тільки сухими, будь яка волога може вплинути на зовнішній вигляд і дати небажаний художній ефект. Не зберігайте у ванній кімнаті, близько до радіаторів опалення, камінів, зволожувачів повітря а також поряд із парфумованими дифузорами.
Унікальні і крихкі матеріали
-
Перли, гарячі емалі, мінерали, корали, будь які пористі структури та покриття більш схильні до механічних пошкоджень, тому потербують виключно окремих апартаментів з текстильною підкладкою, що дозволить уникнути зайвих подряпин і зберегти зовнішній вигляд і структуру матеріалу значно довше, ніж коли прикраси знаходяться в гуртожитку для всього.
-
Також доцільно це пам’ятати, коли подібні вироби падають на кахлі, металеві лофт поверхні і бетонні підлоги, то за законами фізики рідко переживають падіння цілими.
-
Унікальні матеріали відновленню не підлягають за зрозумілих причин. У випадку незначного пошкодження елементу покриття, чи секції гарячої / вітражної емалі реставрації підлягає весь виріб з подальшими фінансовими витратами. Тож якщо ви придбали щось дійсно особливе, будь ласка, за можливості будьте пильними і доглядайте ретельно.
Як любити, щоб не потемніло
-
Будь які креми, парфуми, масажні олії, засоби миття і чищення складаються з цілого букету переодичних елементів, впливають на поверхню металів і залишають вам на згадку покриття кольору незапланованого художнього задуму та плями, що прибираються тільки хімічним методом.
-
Знімайте свої прикраси перед тренуванням, залом, басейном, банею, олімпійським запливом, забігом чи сірковим цілющим джерелом. Такі зустрічі впливають на скарби вкрай негативно, можуть змінити зовнішній вигляд поверхні та навіть зруйнувати структуру каміння.
-
Якщо вже так сталося, що ваші прикраси опинилися у ворожому хімічному середовищі, промийте їх теплим мильним розчином м’якою щіткою, впевнившись що знежирили поверхню від залишків підставте потрібне. Обов’язково висушіть та обережно протріть серветкою з фланелі \ мікрофібри.
-
Щоденний крем для рук також зовсім не френдлі, тож виконуйте таку процедуру час від часу, не запускайте.
-
Будь які спроби відвідувати сауну, пляж або мити посуд із миючим засобом, не знімаючи при цьому емальованої каблучки оберенеться зміною кольору і руйнуванням скляної поверхні.
-
Пам’ятайте, будь ласка, що при неналежному догляді хімічна реакція може проявитися в будь якому місці в будь який несподіваний неприємний спосіб.
Це станеться
-
Поверхня металу починає окислятися в контакті з повітрям одразу після фінішного полірування. Тож будь які прикраси з кольорових металів навіть самої високої проби потемніють рано чи пізно. Найбільше шансів для цього за високих температур влітку, тепло пришвидшує будь яку реакцію з pH вашої шкіри і прикраси змінюють колір. Це абсолютно природньо.
Покриття
-
Для довшого зберігання поверхні ювелірних виробів сьогодні існують покриття родію. Однак стирається родій не зовсім художньо і до того ж має своєрідний відтінок, що перекриває благородний колір срібла. Тож ми не любимо його використовувати, але можемо за запитом, якщо конструкція дозволяє. Виключенням з правил є моделі з білого золота, без такого покриття біле золото насправді жовте, отакої.
-
Ніяких вічних покриттів не існує.
-
Всі види патини з часом потербують поновлення, позолота та оксидування білого кольору потербують особливо ретельного догляду.
Як почистити
-
Метод із розчиненою в окропі содою і фольгою чи протирання амміаком може допомогти виключно для мінімалістичних прикрас без оздоблення будь чим, у всіх інших випадках це вірний спосіб позбутися контрастної патини та пошкодити каміння.
-
Вироби з емаллю, перлами, пористими структурами і мінералами, особливо чутливі до руйнівного хімічного впливу. Єдиний допустимий спосіб чищення - м’яка щітка і тепла мильна вода.
-
Не використовуйте жорсткі матеріали та агресивні засоби чищення, пам’ятайте що основою здорового догляду є лагідне чищення без передозування образивами.
-
В жодному разі не використовуйте для чищення соду, перекис водню, сік лимона, солодку мінералку тощо. Всі ці сумнівні пропозиції негативно впливають на зовнішній вигляд поверхні та можуть пошкодити виріб. Майстерня не несе відповідальності за ваші експеременти з реставрації, будь ласка, звертайтеся за допомогою до спеціалістів.
-
Щоб поновити зовнішній вигляд вашого скарбу рекомендуємо використовувати спеціальні серветки, що пропитані спеціальним професійним розчином для ювелірних виробів. Цей метод найбільш надійний, придбати таку серветку можна в будь якому ювелірному. Заощаджуйте свій час і залиште експеременти для творчості.
-
Ви маєте безкоштовний квиток у спа салон для вашої прикраси протягом року з моменту покупки. Після цього строку вартість реставрації розраховується індивідуально для кожного виробу в залежності від поставлених задач щодо поновлення.
Любіть свої коштовності!
Дотримання цих простих рекомендацій - запорука довгого щасливого життя вашої прикраси,що тішить першозданним виглядом довгий час.